17. juuli Odavad Hiina kidrapedaali tootjad maailmas.

Läbi aegade on siin ja seal kuulda olnud pedaali tootjatest, kes teevad ulmeliselt odava hinnaga efektipedaale. Mõned neist on kahtlase väärtusega, kuid kui saad poest kätte uue pedaali hinnaga 30 eurot, siis miks mitte riskida ja proovida.


Tänapäeval turul olevate pedaalide miinused.
Kui praegusel ajal tehtud pedaale vaadata, siis enamjaolt kõik mida letilt leida on, on pindmontaasiga tehtud plaadidest. Ehk siis, tavakasutaja ei saa seal peal olevaid komponente muuta. Heliseadmeid koostatakse nagu mobiiltelefone, kus kõik isendid on võimalikult sarnase kõlaga.

On ka tootjaid, kes teevad klassikaliste läbi-ava komponentidest, kuid see on hääbuv trend ja selle lubamiseks peab raha olema.

Mõned tootjad kelle pedaale võiks vaadata.

Biyang
Joyo (Harley Benton)
Moen
Artec
Danelectro

Mõne puhul on märkimisväärne see, et 20 Euro eest on võimalik saada uus metallist korpuses TrueBypass pedaal, koos värvi ja nuppudega. Loomulikult pole sel pedaalil erilist heli ja Mojot, kuid kui tulevikus tahaks midagi ise ehitada, siis sinna sisse on maru hea midagi sobitada. Eriti kui puuduvad metallitöödeks vajalikud tööriistad ja kui raha on vähe, sest 20 Euro eest on raske saada sellist materiali.
Kahjuks trükkplaate, pistikut, komponente ei ole võimalik uuesti kasutada ja need tuleb uued soetada.
Kommentaarid: 0