05. dets True Bypass-iks ümber ehitamine

Pakume kõikidele pedaalidele ümberehitamis teenust True Bypassiks. Boss, Ibanez, Line 6, Digitech jne. Kõik see toimub pedaali korpuse siseselt ja välimust ei muudeta.

Tänaseks oleme väljatöötanud ja katsetanud True Bypass lahenduse lisamise pedaalidele, mis muidu ei oma seda võimalust. Tihti peale on näiteks Bossi pedaalide heli super hea, aga kui pedaal vahepealt välja lülitada, on märgata, kuidas kõrgem ots oleks nagu kusagile kadunud. Just selle nähtuse vastu oleme ehitanud varem mitmeid erinevaid abivahendeid. Näiteks FX loop pedaale, mis siis lülitavad mehaaniliselt ahelast välja tema külge ühendatud teise pedaali. Või näiteks Bossi pedaali uute korpusesse monteerimine ja 3DPT lüliti lisamine. Sellised ehitused on kallid, ebameeldivad ja aeganõudvad. Palujudele meeldib originaal pedaali välimus ja olemus ja just selle pärast töötasime välja midagi uudset.

Töö käigus me ei eemalda pedaalist ühtegi komponenti või lülitit, mis tagab täielikult 100% säiliva algse helipildi.

Kasutame väga kõrge kvaliteediga koponente ja lülitus mehhanisme, mis tagab pika ea ja töökindluse.

 

Hetkel oleme valmis ümber ehitama 10 pedaali ja sellele järgnevast tagasi sidest teeme edasised plaanid.

Juhul, kui meie integreeritud lahendus inimest ei rahulda, oleme valmis selle eemaldama enda kuludel ja taastama täielikult pedaali algseisu.

Kommentaarid: 0